İkra Tarihçe

Ünvan Ad Soyad Telefon E-Mail
İKRA UK Ülke Müdürü Emir/Amir Aliyev +44 (0) 7966 627 969 ikra.uk@ikralogistics.com
İkra GmbH Operasyon Hüseyin AYDIN +49 (172) 274 42 69 haydin@ikragmbh.com
Ikra Azerbaycan Asya Pazarlama Müdürü Rehim Kerimov +994502556364 rkerimov@ikralojistik.com
Daily Groupage Services Yetkilisi Metin Avşar +44 7946 471 827 metin@dailygroupage.com
Subhan Transport Yetkilisi Ömer Kaya +994 50 250 1424 okaya@subhantrans.com
Baran Transport Ülke Müdürü Kaya Pensoy +964 066 223 65 10 kpensoy@barantrans.com
İKRA Lojistik Pazarlama Koordinatörü Zeki Bayil +905055253362 zbayil@ikralojistik.com
Adana Bölge Müdürlüğü Satış Operasyon Yetkilisi Zafer Bozdan +905559659855 zbozdan@ikralojistik.com
Adana Bölge Müdürlüğü Özmal Araç Yetkilisi Reza Naghib SADAT +90 (554) 959 56 20 rnsadat@ikralojistik.com
Start Lojistik Yetkilisi Salih Bayraktar +90 (533) 405 87 09 sbayraktar@ikralojistik.com
Adana Bölge Müdürlüğü Kiralık Araç Yetkilisi Ali Rıza Tanbi +905559927133 artanbi@ikralojistik.com
Adana Bölge Müdürlüğü Petrol Taşıma Yetkilisi Muhammet Alper Özcan +905559659856 aozcan@ikralojistik.com
Adana Bölge Müdürlüğü Mali İşler Yetkilisi Murat Yenmez +905559659857 myenmez@ikralojistik.com
Adana Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Yetkilisi Abdullah Metli +905559639334 ametli@ikralojistik.com
Marmara Bölge Müdürlüğü - Avrupa Departmanı Bölüm Müdürü Sebla Tank +90530386 59 02 stank@ikralojistik.com
Marmara Bölge Müdürlüğü - Asya Departmanı Yetkilisi Mehmet KARAKUŞ +905323383063 mkarakus@ikralojistik.com
Merzifon Şube Ahmet Çiftçi +905559639337 aciftci@ikralojistik.com
Doğubayazıt Şube Mehmet Salih Konyar +905559659854 skonyar@ikralojistik.com
Silopi Şube Selim Gül +905425833362 silopiguven@yahoo.com
Kapıkule İrtibat Bürosu İbrahim Bağçe +905322403090 kapikulespd@hotmail.com
Hopa İrtibat Bürosu Selçuk Balkaya 5425580808 mbalkaya@sarpgroup.net
İstanbul Asya Parsiyel Yetkilisi Funda TIRİŞ ŞİMŞEK +905412065866 ftiris@ikralojistik.com
Ikra Azerbaycan Avrupa Pazarlama Yetkilisi Tural MAMMADOV +994502635518 tmammadov@ikralojistik.com
Barta Transport Yetkilisi Rewand NAZM +964 (770) 471 07 01 rnazm@bartatrans.com
Paylaş